Vi har kontorer over hele landet. Se kontaktinformasjonen til våre lokale kontorer her.

Avtaleansvarlig
Lars E. Jacobsen, konstituert leder Proffice Storby
+47 926 01 437 lars.jacobsen@proffice.no

Bergen
Ann-Kristin Olafsen, salgskonsulent
+47 400 21 574 ann-kristin.olafsen@proffice.no

Berger | Hvam
Helge Sundby, salgssjef
+47 400 21 511 helge.sundby@proffice.no

Gardermoen
Helge Sundby, salgssjef
+47 400 21 511 helge.sundby@proffice.no

Kristiansand
Tom Berhus, salgssjef
+47 400 21 539 tom.berhus@proffice.no

Larvik
Tom Christiansen, personalkonsulent
+47 400 21 522 tom.christiansen@proffice.no

Molde
Andreas Ugelvik Kanestrøm, salgs- og personalkonsulent
+47 400 21 577 andreas.kanestrom@proffice.no

Oslo
Helge Sundby, salgssjef
+47 400 21 511 helge.sundby@proffice.no

Stavanger
Stine Engebretsen, teamleder
+47 400 21 419 stine.engebretsen@proffice.no

Trondheim
Nina Svendsen, salgssjef
+47 400 21 586 nina.svendsen@proffice.no

Vestby
Helge Sundby, salgssjef
+47 400 21 511 helge.sundby@proffice.no

Ålesund
Bente Anni Ranum, salgssjef
+47 400 21 580 bente.anni.ranum@proffice.no