Jobbe som sykepleier | Randstad
Bemanning och rekrytering inom sjukvård

jobb som sykepleier

Å jobbe som vikar gir de samme fordelene som hos en tradisjonell arbeidsgiver, samtidig som du også har muligheter til å forme din karriere som du vil.

Vi vet hva som kreves ved norske helseforetak: Rett kompetanse til rett tid. Så enkelt. Så vanskelig. Derfor legger vi mye stolthet i å finne de beste sykepleierne til oppdrag som passer akkurat dem. Sykepleierne som kan faget ut og inn. Som vet hva som kreves når de kommer på jobb. Som møter kolleger og pasienter med et smil. Som holder hodet kaldt når andre for lengst har mistet det.

er dette deg?

Å levere det beste krever mye. Hos oss får du den opplæringen og oppfølgningen arbeidet krever. Vi kan tilby fleksibilitet og utfordringer, varierte arbeidsdager og konkurransedyktige betingelser. Vi er alltid på utkikk etter profesjonelle kandidater som ønsker å gjøre en forskjell for andre mennesker. Du vil treffe mange spennende personer. Og vi garanterer at du vil få oppleve de fineste øyeblikkene du kan drømme om. Men også de tyngste stundene. Ingen dager er like.

Vil du være med å skape bedre helsetjenester? I så fall hjelper vi deg gjerne med å finne oppdragene som passer for akkurat deg. Ta kontakt med en av våre medarbeidere.

om å jobbe for Randstad

kontakt oss

legebemanning

Marianne Halten
Bemanningsansvarlig allmennmedisin,
sykehjem og institusjoner
+47 400 21 454 marianne.halten@randstad.no

Tone Hansen
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 469 66 610 tone.hansen@randstad.no

Eline Helset
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 452 22 799 eline.helset@randstad.no

Eva Sveen
Bemanningsansvarlig, rus
+47 924 81 900 eva.sveen@randstad.no

Anne Didriksen
Bemanningsansvarlig, radiologi og øvre spesialiteter
+47 920 68 267 anne.didriksen@randstad.no

Synne Olgun
Bemanningsansvarlig, øvre spesialiteter
+47 944 21 140 synne.olgun@randstad.no

Lise Liabø
Researcher
+47 958 23 513 lise.liabo@randstad.no

sykepleierbemanning

Arne Reidar Granheim
Leder sykepleierbemanning
+47 950 89 609 arne.granheim@randstad.no

Cathrine Harlem
Nestleder sykepleierbemanning
+47 413 08 122 cathrine.harlem@randstad.no

Caroline Sekkelsten
Sykepleierbemanning
+47 905 63 321 caroline.sekkelsten@randstad.no

Bethina Breddam
Researcher
+47 922 28 218 bethina.breddam@randstad.no

ledelse/administrasjon

Lars E. Jacobsen
Daglig leder
+47 926 01 437 lars.jacobsen@randstad.no