Hvorfor vurdere oss?
Vi samarbeider med anerkjente, solide bedrifter som tilbyr grundig opplæring. Vi sikrer deg gode arbeidsforhold, muligheten til utvikling og læring, samt støtte gjennom en rådgiver. Med jevnlig oppfølging jobber vi for å sikre din trivsel og god mottakelse i din nye jobb.
...
Gjennom likebehandling vil vil også sørge for at du får den samme lønnen som om du ble direkte ansatt hos bedriften. Hos oss vil du være trygg og godt tatt vare på. Du kan få spennende erfaring, påfyll til CV og ikke minst to referanser gjennom den ene jobben.
Som vikar i Randstad blir du en del av verdens største HR- og rekrutteringsselskap og får oppfølging av dedikert konsulent.
Dette er en fysisk og praktisk jobb som kan være et supert avbrekk fra studielivet, samtidig som du tjener penger.
Det er perfekt for deg som ønsker en forutsigbar deltidsstilling. Bedriften produserer påsmurte baguetter, ferdiglagde salater og wraps med fokus på ferske grønnsaker.
- Produksjon: Faste vakter Mandag, Onsdag og Lørdag, Kl. 08 - 16 i perioden mai - august
Vi ser etter deg som kan jobbe fast alle tre dagene.
Er dette noe for deg?
Trives du med å:
- kjenne at du bruker kroppen på jobb?
- jobbe effektivt og raskt sammen med andre?
- jobbe nøye for at produktet skal se fint ut for kundene?
- være omringet av hyggelige mennesker der et godt arbeidsmiljø settes høyt?
Da anbefaler vi virkelig å søke. Om du har spørsmål er det bare å slå av en uformell prat med Camilla (926 68 093) eller Christiane (980 20 122) på kontoret.
Søknader vil bli behandlet fortløpende så her er det ingen tid å miste.
PS. Har du spørsmål rundt det å være utleid via et bemanningsbyrå, hvilke fordeler det har og hva du kan forvente av Randstad som arbeidsgiver? Les om oss på randstad.no. Der finnes det også jobbsøkertips og maler for søknad/CV.