Er du en serviceinnstilt sjåfør som trives med lokalkjøring? På vegne av vår kunde Humlekjær & Ødegaard søker vi nå etter en positiv og driftig sommervikar for kjøring av komprimatorbil.
Om stillingen og arbeidshverdagen
Dette er et sommervikariat med omgående oppstart. Arbeidet består i hovedsak av faste ruter med komprimatorbil i Fredrikstad og Sarpsborg, men kjøring generelt i Østfold må også påregnes. Du vil bli ansatt gjennom Randstad og leid ut til Humlekjær & Ødegaard.
Stillingen har umiddelbar oppstart og varer til og med uke 33. Arbeidstiden er kl. 14.00 – 22.30, mandag til torsdag. (Mulig det blir en uke dagtid i august). Dette er en perfekt stilling for deg som ønsker langhelg gjennom sommeren!
Hvem ser vi etter?
Vi ser etter deg som er ansvarsbevisst og trives i en fysisk hverdag. Siden du er bedriftens ansikt utad i nærmiljøet, er det viktig at du er serviceinnstilt og opptrer trygt i trafikken.
Krav til stillingen:
- Førerkort klasse C
- Gyldig YSK (Yrkessjåførkompetanse)
- Erfaring med komprimatorbil er en fordel, men full opplæring vil bli gitt
- Gode kommunikasjonsevner på norsk
- Du er punktlig og pålitelig
Vi tilbyr
Som ansatt i Randstad får du tett oppfølging av din rådgiver, ordnede arbeidsforhold og lønn etter likebehandlingsprinsippet.
Hos Humlekjær & Ødegaard vil du oppleve et uformelt og godt arbeidsmiljø med moderne utstyr og stolte tradisjoner. Det er gode muligheter for videre samarbeid etter endt vikariat for de rette kandidatene.
Vi vurderer søknader fortløpende, så send inn din søknad i dag!
...


