Leger og sykepleiere til offentlig og privat sektor | Randstad | Randstad
Bemanning och rekrytering inom sjukvård

helse

Hos Randstad er vi spesialister på helse, og søker fortløpende leger, sykepleiere og annet medisinsk personell. Vår Care-avdeling har lang erfaring og er markedsleder innenfor segmentet. Selv om vi har byttet navn fra Proffice Care er vi de samme menneskene og tilbyr de samme tjenestene.

ledige stillinger for deg som er lege eller sykepleier

Vi formidler leger og sykepleier til både offentlig og privat sektor. Vi legger vår stolthet i å finne deg som kan faget ditt fra A til Å. Vet du hva som kreves av deg når du møter på jobb og vet hva som skal til for å drive en sengepost eller hvordan du reduserer operasjonskøen – Da vil vi gjerne snakke med deg.
Du har topp kompetanse og møter kolleger og pasienter med omgjengelighet og respekt. Du er enten lege eller sykepleier som vet hvor viktig det er å holde hodet kaldt i en hektisk hverdag – det står ofte om liv!
Hos oss får du den opplæringen og oppfølgningen arbeidet krever. Vi kan tilby fleksibilitet og utfordringer, varierte arbeidsdager og konkurransedyktige betingelser. Vi er alltid på utkikk etter kandidater som bryr seg og som med profesjonell trygghet ønsker å gjøre en forskjell for andre mennesker. Vil du være med å skape bedre helsetjenester?  I så fall hjelper vi deg gjerne med å finne oppdragene som passer for akkurat deg

Kontakt oss gjerne på tlf +47 400 21 400

for deg som er lege
 

kontakt oss

legebemanning

Marianne Halten
Bemanningsansvarlig allmennmedisin,
sykehjem og institusjoner
+47 400 21 454 marianne.halten@randstad.no

Tone Hansen
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 469 66 610 tone.hansen@randstad.no

Eline Helset
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 452 22 799 eline.helset@randstad.no

Eva Sveen
Bemanningsansvarlig, rus
+47 924 81 900 eva.sveen@randstad.no

Anne Didriksen
Bemanningsansvarlig, radiologi og øvre spesialiteter
+47 920 68 267 anne.didriksen@randstad.no

Synne Olgun
Bemanningsansvarlig, øvre spesialiteter
+47 944 21 140 synne.olgun@randstad.no

Lise Liabø
Researcher
+47 958 23 513 lise.liabo@randstad.no

sykepleierbemanning

Arne Reidar Granheim
Leder sykepleierbemanning
+47 950 89 609 arne.granheim@randstad.no

Cathrine Harlem
Nestleder sykepleierbemanning
+47 413 08 122 cathrine.harlem@randstad.no

Caroline Sekkelsten
Sykepleierbemanning
+47 905 63 321 caroline.sekkelsten@randstad.no

Bethina Breddam
Researcher
+47 922 28 218 bethina.breddam@randstad.no

ledelse/administrasjon

Lars E. Jacobsen
Daglig leder
+47 926 01 437 lars.jacobsen@randstad.no

registrer din CV

Ved å registrere CVen din hos oss blir du tilgjengelig som jobbsøker uten å søke på en spesifikk stilling. Du får også en egen profil som gjør at du får enda bedre muligheter til å finne din neste jobb

Til registreringen