Rekruttering av helsepersonell - Randstad Care | Randstad
Bemanning och rekrytering inom sjukvård

helse

Vi er et av de største nordiske bemannings- og rekrutteringsselskapene innen helse og sykepleie. Randstad leverer tjenester til både offentlig og privat sektor, og rekrutterer blant annet leger, spesialleger, sykepleiere, spesialsykepleiere og psykiatere

bemanning og rekruttering innen helse

Vi er tidligere Proffice Care. Selv om vi har fått nytt navn, er vi de samme folkene og tilbyr de samme tjenestene. I tillegg har vi nå fått Randstads store nettverk i ryggen, noe som gir enda høyere kvalitet i alle ledd. Våre spesialister innen leger og sykepleiere, Care, er en av de største aktørene på området i Norden. I Norge har vi i flere år levert legebemanning til de største helseforetakene i Norge og startet i 2015 opp md sykepleiere også. Vi har en solid database med dyktige spesialister og generalister som stadig oppdateres. Vår suksess bygger på kvalitet, kontinuitet og leveransesikkerhet. Vi legger vår stolthet i å formidle leger og sykepleiere som kan sitt fag, og er stolte av å ha en av konsernets høyeste ranking når det gjelder kundetilfredshet, år etter år

Kontakt oss gjerne på tlf +47 400 21 400, eller ta direkte kontakt med våre kontaktpersoner som du finner her

 

om Randstad Care

vi er ISO-sertifisert

kontakt oss

legebemanning

Marianne Halten
Bemanningsansvarlig allmennmedisin,
sykehjem og institusjoner
+47 400 21 454 marianne.halten@randstad.no

Tone Hansen
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 469 66 610 tone.hansen@randstad.no

Eline Helset
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 452 22 799 eline.helset@randstad.no

Eva Sveen
Bemanningsansvarlig, rus
+47 924 81 900 eva.sveen@randstad.no

Anne Didriksen
Bemanningsansvarlig, radiologi og øvre spesialiteter
+47 920 68 267 anne.didriksen@randstad.no

Synne Olgun
Bemanningsansvarlig, øvre spesialiteter
+47 944 21 140 synne.olgun@randstad.no

Lise Liabø
Researcher
+47 958 23 513 lise.liabo@randstad.no

sykepleierbemanning

Arne Reidar Granheim
Leder sykepleierbemanning
+47 950 89 609 arne.granheim@randstad.no

Cathrine Harlem
Nestleder sykepleierbemanning
+47 413 08 122 cathrine.harlem@randstad.no

Caroline Sekkelsten
Sykepleierbemanning
+47 905 63 321 caroline.sekkelsten@randstad.no

Bethina Breddam
Researcher
+47 922 28 218 bethina.breddam@randstad.no

ledelse/administrasjon

Lars E. Jacobsen
Daglig leder
+47 926 01 437 lars.jacobsen@randstad.no

Navnebytte