Kontakt Randstad Care | Randstad

kontakt Randstad Care

Ønsker du å jobbe som lege- eller sykepleiervikar? Eller kanskje du har behov for helsepersonell. Ta kontakt med en av våre hyggelige medarbeidere.

 

legebemanning

Marianne Halten 
Bemanningsansvarlig allmennmedisin, 
sykehjem og institusjoner
+47 400 21 454 
marianne.halten@randstad.no

Tone Hansen 
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 469 66 610 
tone.hansen@randstad.no

Eline Helset
Bemanningsansvarlig, psykiatri
+47 452 22 799 
eline.helset@randstad.no

Eva Sveen
Bemanningsansvarlig, rus
+47 924 81 900 
eva.sveen@randstad.no

Anne Didriksen
Bemanningsansvarlig, radiologi og øvre spesialiteter
+47 920 68 267 
anne.didriksen@randstad.no

Espen Meyer Dahl
Bemanningsansvarlig, øvrige legespesialiteter
+47 971 90 710 
espen.dahl@randstad.no

Eszter Fazekas
Bemanningsansvarlig
917 39 322
eszter.fazekas@randstad.no

Kaja van der Schoor
Researcher
472 93 974
kaja.vanderschoor@randstad.no

Lise Liabø
Researcher
+47 958 23 513 
lise.liabo@randstad.no

 

sykepleierbemanning

Petter Nyhagen
Leder helsebemanning
482 84 210
petter.nyhagen@randstad.no

Cathrine Harlem 
Nestleder sykepleierbemanning
+47 413 08 122 
cathrine.harlem@randstad.no

Christofer Hedenstein
Bemanningsansvarlig
+47 400 21 592
christofer.hedenstein@randstad.no

Bethina Breddam
Researcher
+47 922 28 218 
bethina.breddam@randstad.no

 

ledelse/administrasjon

Lars E. Jacobsen 
Daglig leder
+47 926 01 437 
lars.jacobsen@randstad.no